REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Rewitalizacja Księżego Młyna w Łodzi zakończona! Zabytkowe osiedle piękniejsze niż pod koniec XIX w. [FILMY+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Rewitalizacja Księżego Młyna w Łodzi zakończona! Zabytkowe osiedle piękniejsze niż pod koniec XIX w. [FILMY+ZDJĘCIA]
Kolejna udana rewitalizacja w Łodzi. Swój dawny blask odzyskał Księży Młyn. Zabytkowe osiedle domów z rudej cegły jest dziś piękniejsze niż pod koniec XIX wieku, kiedy powstało. Famuły nie tylko zostały pieczołowicie odnowione, ale także zamienione w komfortowe mieszkania, pracownie artystyczne i lokale użytkowe. Już w ostatni weekend karnawału możemy zaplanować tam pełną atrakcji wycieczkę.
Trwa rozbudowa popularnej wrocławskiej galerii handlowej. Są nowi najemcyartykuł
Pokaż artykuł
Trwa rozbudowa popularnej wrocławskiej galerii handlowej. Są nowi najemcy
Zgodnie z harmonogramem postępują prace związane z realizacją II etapu Swojej Olimpii. Do grona najemców tego popularnego wrocławskiego centrum handlowego dołączają kolejne renomowane marki.
Tajwańska firma Advantech otworzy hub logistyczny w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Tajwańska firma Advantech otworzy hub logistyczny w Polsce
Kolejna azjatycka inwestycja w naszym kraju. Advantech, tajwańska firma specjalizująca się w rozwiązaniach dla automatyzacji przemysłowej i Internetu Rzeczy (IoT), rozszerza swoje operacje w Europie, wybierając Polskę na miejsce swojego nowego hubu logistycznego. Od kwietnia przekształca także filię w Polsce w oddział europejskiej centrali.
Brytyjska firma Objectivity zwiększa zatrudnienie w swoim biurze we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Brytyjska firma Objectivity zwiększa zatrudnienie w swoim biurze we Wrocławiu
Kolejna zagraniczna firma poszukuje informatyków w stolicy Dolnego Sląska. Objectivity, spółka IT na...
Słowiańska 2inwestycja
Pokaż inwestycję
Słowiańska 2
Wrocław, Słowiańska 2
Mercedes wkrótce ruszy z budową wielkiej fabryki e-vanów w Jaworzeartykuł
Pokaż artykuł
Mercedes wkrótce ruszy z budową wielkiej fabryki e-vanów w Jaworze
Kolejna wielka inwestycja globalnego koncernu motoryzacyjnego Daimler AG w Jaworze, w województwie dolnośląskim. Do istniejącej od 2019 roku fabryki silników i fabryki baterii do samochodów elektrycznych, która powstała 2020 r., tym razem dokłada produkcję i lakierowanie karoserii do pojazdów użytkowych typu VAN.EA. Jest to naturalny rozwój już istniejącej infrastruktury koncernu Mercedes Benz. Od 2019 roku w Jaworze produkowane są silniki do samochodów osobowych Mercedes, od 2020 roku silniki elektryczne. Inwestorem jest polska spółka tego niemieckiego koncernu – Mercedes-Benz Manufacturing Poland.
[Polska] Pół miliona mkw. wynajęły w 2017 toku firmy z sektora usług dla biznesuartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Pół miliona mkw. wynajęły w 2017 toku firmy z sektora usług dla biznesu
Aż 500 000 mkw. powierzchni biurowej wynajęły w 2017 firmy z sektora usług dla biznesu. Pozytywny tr...
Ponad 216 ml zł na rozwój mobilności w polskich miastachartykuł
Pokaż artykuł
Ponad 216 ml zł na rozwój mobilności w polskich miastach
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła wyniki konkursu „Zrównoważona mobilność miejska – nabór konkurencyjny” w ramach Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej. Celem naboru jest wspieranie zrównoważonej multimodalnej mobilności miejskiej jako elementu transformacji w kierunku gospodarki zeroemisyjnej.
Fabryka Mercedes-Benz Vansinwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka Mercedes-Benz Vans
Jawor, Daimlera 5
[Polska] Nieruchomości komercyjne w Polsce – raport RICS za II kwartał 2015 r.artykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Nieruchomości komercyjne w Polsce – raport RICS za II kwartał 2015 r.
Nadpodaż dostępnej powierzchni kładzie się cieniem na nastrojach najemców i inwestorów mimo silnego...
[Polska] Rynek najmu wciąż bardzo chłonnyartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Rynek najmu wciąż bardzo chłonny
Inwestowanie w mieszkania na wynajem jest coraz bardziej popularne, bo przynosi największy zysk.
Kolejne miliony złotych dofinansowania na rewitalizację zabytkowej Elektrociepłowni Szombierkiartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne miliony złotych dofinansowania na rewitalizację zabytkowej Elektrociepłowni Szombierki
Grupa Arche otrzyma kolejne miliony złotych dofinansowania na rewitalizację Elektrociepłowni Szombierki. Pod koniec lipca został rozstrzygnięty nabór w konkursie na „Wsparcie dużych przedsiębiorstw na rzecz transformacji". Projekt „Elektrownia Szombierki Bytom” został wybrany do dofinansowania ze środków unijnych w wysokości 84 mln zł.
firma
Pokaż firmę
Fundacja Zamki i Pałace Polski
Co dalej z wielką elektrownią w Rybniku? Do kiedy zostanie z blokami węglowymi?artykuł
Pokaż artykuł
Co dalej z wielką elektrownią w Rybniku? Do kiedy zostanie z blokami węglowymi?
PGE Polska Grupa Energetyczna i Polskie Sieci Elektroenergetyczne uzgodniły nowy harmonogram eksploatacji bloków węglowych w elektrowniach konwencjonalnych Grupy PGE.
Największa morska farma wiatrowa w Polsce Baltica 2 wchodzi w kluczową fazę budowyartykuł
Pokaż artykuł
Największa morska farma wiatrowa w Polsce Baltica 2 wchodzi w kluczową fazę budowy
Na Bałtyku zainstalowano już pierwsze fundamenty dla morskiej farmy wiatrowej Baltica 2. Tym samym projekt wkroczył w kluczową fazę prac instalacyjnych na morzu. Baltica 2, budowana wspólnie przez PGE i Ørsted, to największa morska farma wiatrowa powstająca obecnie w Polsce.
022 Investments Sp. z o.o.firma
Pokaż firmę
022 Investments Sp. z o.o.
Warszawa, Modlińska 164
Prusdisfirma
Pokaż firmę
Prusdis
Sędziszów, ul. Przemysłowa 6
[Wałbrzych] Obwodnica Wschodniainwestycja
Pokaż inwestycję
[Wałbrzych] Obwodnica Wschodnia
Walim
[Polska] Rynek magazynowy w Polsce w budowieartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Rynek magazynowy w Polsce w budowie
Całkowite zasoby powierzchni magazynowo-przemysłowej w Polsce przekroczyły 14,15 mln mkw. w pierwszy...
W Łodzi powstanie nowa siedziba Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości artykuł
Pokaż artykuł
W Łodzi powstanie nowa siedziba Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości
Powołane do życia pod koniec 2021 r. Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości będzie mieć w Łodzi jedną z siedzib. Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi otrzymała właśnie pozwolenie na jej budowę na terenie Oddziału Prewencji Policji przy ul. Pienistej 71.
REKLAMA